Ubytování v Middelkerke

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Middelkerke. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Middelkerke, kde najdeme města Westende, Slijpe, Nieuwpoort, Leffinge a Schore.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Marijke StarStarStar

Foto: Marijke
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Situated in Middelkerke in the West-Flanders region, Marijke is a 3-star property boasting free WiFi. The accommodation is 46 km from Bruges. The 2-bedroom holiday home has a living room with TV, and a fully equipped kitchen with microwave.


2. Golf 3 StarStarStar

Foto: Golf 3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Situated in Middelkerke in the West-Flanders region, Golf 3 is a 3-star property boasting free WiFi. The accommodation is 46 km from Bruges. The holiday home includes 2 bedrooms and a kitchen with a dishwasher and a coffee machine.


3. Holiday Home Type 2SI StarStarStar

Foto: Holiday Home Type 2SI
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

Featuring accommodation with a terrace, Holiday Home Type 2SI is set in Middelkerke. The property is 39 km from Bruges and private parking is offered. The holiday home comes with a TV and 2 bedrooms. The kitchenette has a dishwasher and a microwave.

Pokoje

Vila s 2 ložnicemi
osoby99 - 99 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: