1 * hěvzdičkové apartmány v Middelkerke

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Middelkerke. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Middelkerke, kde najdeme města Westende, Slijpe, Nieuwpoort, Leffinge a Schore.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Long Beach Ii 

Foto: Long Beach Ii
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
90 %

Situated in Middelkerke, Long Beach Ii features free WiFi and units fitted with a kitchen, terrace and seating area. The accommodation has a sauna. Each unit is fully fitted with a washing machine, a cable flat-screen TV, a sofa bed and desk.


2. Studio Maddelien met zicht op zee 

Foto: Studio Maddelien met zicht op zee
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Middelkerke, Studio Maddelien met zicht op zee features accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. This apartment with sea views features 1 bathroom with a shower.


3. Residentie Delta 

Foto: Residentie Delta
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

The self-catering apartment Residentie Delta is set within 50 metres from the North Sea Beach in Middelkerke and features a private accommodation unit with a spacious furnished roof terrace offering a panoramic view of the city.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby61 - 67 EUR za noc

4. Apartment Magnum 2 

Foto: Apartment Magnum 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Apartment Magnum 2 offers accommodation in Middelkerke with an ocean view, 30 km from Bruges. Guests benefit from a balcony both in the front and the back of the accommodation. Free private parking is available on site.


5. Apartment Penthouse Margaux 

Foto: Apartment Penthouse Margaux
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Apartment Penthouse Margaux is situated in Middelkerke. This apartment features water sports facilities, a tennis court as well as free WiFi. This apartment comes with a seating area, a TV, a DVD player and a kitchen with a dishwasher.


6. Belcasa Family Suites & Lofts 

Foto: Belcasa Family Suites & Lofts
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
87 %

Belcasa Family Suites & Lofts provides accommodation with a kitchen, located in Westende. Complimentary WiFi is provided. All units are fitted with a dishwasher, microwave, a coffee machine, a fridge and kettle.


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: